table

table

park Mladen Stojanovic

park Mladen Stojanovic

slajdsajt2

slajdsajt2

slajdsajt1

slajdsajt1

Историјат Шаховског савеза Републике Српске

Предсједници Шаховског савеза Републике Српске

  • 08.10.1992. до 28.03.1997.   МОМЧИЛО ПОПАРИЋ
  • 29.03.1997. до 11.12.1998.     МИОДРАГ СТЈЕПАНОВИЋ
  • 12.12.1998. до 09.04.1999.    ДУШАН ПАВЛОВИЋ
  • 10.04.1999. до 29.03.2002.  ОСТОЈА КРЕМЕНОВИЋ
  • 30.03.2002. до 16.01.2003.  СИНИША КАЈМАКОВИЋ
  • 26.06.2003. до 16.07.2004.  РАНКО РЕНОВИЦА
  • 30.03.2005. до 11.05.2017.   ПАНТЕЛИЈА ДАКИЋ
  • 19.05.2019. до –.–.—-.         РАДОВАН ГРДИНИЋ

 

  • Генерални секретари Шаховског савеза Републике Српске
  • 08.10.1992. до 26.04.2002. НИКОЛА ЛАКИЋ
  • 27.04.2002. до 19.02.2020. МИЛАДИН ГАВРИЋ
  • од 19.02. до __.__.____. БРАНКО ТОМИЋ

Године 1992. је покренута иницијатива да се у Републици Српској формира Шаховски савез. Кликом овдје можете прочитати кратак преглед са сједница Скупштина Шаховског савеза Републике Српске и главне донесене одлуке.